Abdullah Gül Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi52001210011
Biyoloji & Biyokimya1000000001
Ekonomi & İşletme1000000001
Fizik2001000003
Kimya0000000011
Malzeme Bilimi181034010027
Matematik0001000001
Mikrobiyoloji0000000000
Moleküler Biyoloji & Genetik2000000002
Multidisciplinary70010210011
Mühendislik2321105210145
Sanat & Beşeri Billimler0000300115
Sosyal Bilimler, Genel2001000003
Yerbilimi1002100004
Diğer1010400118
TOPLAM635219186424123
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Abdullah Gül Üniversitesi BAP Koordinasyon Birim