Abdullah Gül Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi4330060052
Biyoloji & Biyokimya11000002
Çevre/Ekoloji1300170021
Ekonomi & İşletme2110090031
Fizik2000060026
Kimya1400040018
Klinik Tıp20000002
Malzeme Bilimi652015900127
Matematik21200100033
Moleküler Biyoloji & Genetik2400030027
Multidisciplinary9500180032
Mühendislik156172816500348
Sanat & Beşeri Billimler21410170034
Sosyal Bilimler, Genel31232350055
Temel Bilimler, Genel00001001
Yerbilimi00001001
Diğer14212380057
TOPLAM3956182437900867
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Abdullah Gül Üniversitesi BAP Koordinasyon Birim